Najlepsze seriale 2017 roku

Najlepsze seriale 2017 roku

By Redakcja | | Posted in Rozrywka | 364 Views

Zastanawiasz się po którym serial sięgnąć? Oto ranking najlepszych produkcji w 2017 roku.

1

1

0

Gra o tron (Sezon 7)

Score: 100%

   Video
2

0

1

Twin Peaks (2017)

Score: 0%

More    Video
Amerykański serial telewizyjny Davida Lyncha i Marka Frosta, będący zapowiadaną w finałowym odcinku serialu z lat 90. jego kontynuacją. Serial miał premierę równolegle w kilku krajach świata 21 maja 2017 (22 maja nad ranem, czasu polskiego). W Polsce pokazuje go stacja HBO[1][2]. W obsadzie pojawia się wielu aktorów z oryginalnego serialu, w tym Kyle MacLachlan. Zabrakło natomiast Michaela Ontkeana, który zrezygnował z aktorstwa[3]. Do obsady dołączyli: Laura Dern, Monica Bellucci, Naomi Watts, Jennifer Jason Leigh czy Jim Belushi (wikipedia.pl)
3

1

0

Opowieść podręcznej

Score: 100%

More    Video
Akcja rozgrywa się w antyutopijnej przyszłości: kobieta zostaje zmuszona do życia jako konkubina pod presją fundamentalistycznej, teokratycznej dyktatury.
4

1

0

Taboo

Score: 100%

More    Video
Akcja serialu toczy się w 1814 roku, gdy James Keziah Delaney powraca do Londynu z Afryki wraz z diamentami. Mężczyzna postanawia zemścić się na ludziach, którzy doprowadzili do śmierci jego ojca. W spadku po nim dostaje rodzinny biznes handlowy, którego nie zamierza sprzedać Kompanii Wschodnioindyjskiej. Prowadzenie firmy nie jest łatwe, ponieważ James ma wielu wrogów chcących ją przejąć (Wikipedia.pl).

Comments